Állasajánlat

Dolgozz te is Magyarország vezető kertészeténél!

A New Garden kertészeti lánc új csapattagot keres.

Ha te is elkötelezett vagy a növénygondozás és a kertészeti szakma iránt, ne habozz jelentkezni és elküldeni fényképes önéletrajzod a newgardenallas@gmail.com e-mail címre.

Amit mi kínálunk:

– versenyképes, a szakmai átlagnál magasabb kereseti lehetőség
– stabil vállalati háttér
– egész évben folyamatos munkavégzés, nem csak szezonális jelleggel
– fejlődési, előrelépési lehetőség
– fiatalos, lendületes csapat
– szép környezet

Szükséges szakmai tapasztalat:

– kertészeti szakmai tapasztalat előny
– kezdő kertészeket is keresünk, gyorsan betanítunk, nálunk a lelkesedés a legfontosabb!

Feladatok:

– vásárlók kiszolgálása és szakmai segítségnyújtás
– napi növényápolási feladatok ellátása
– áruátvétel és árukipakolás

További olvasnivaló

Adatvédelem

Adatvédelmi nyilatkozat Az Ön által megadott adatokat a New Garden Webáruházat üzemeltető Arbor Kft. kizárólag a megrendelés teljesítése, a rendelési feltételek későbbi bizonyítása, illetve hírlevél küldése céljából tárolja. Az Ön által megadott adatok kezelése során a GDPR rendelkezéseit tartjuk szem előtt. Adatait harmadik fél részére nem adjuk át, kivéve,...

Olvass tovább

Impresszum

A honlap üzemeltetője: ARBOR KFT. Székhely: 2011 Budakalász, Lupa-szigeti elágazás 0183/159. Cégjegyzékszám: 13-09-061094 Adószám: 10355624-2-13 Nyilvántartásban bejegyző bíróság neve: Budapest Környéki Törvényszék Cégbíróság Telefon: +36 23 428 031 E-Mail: kertekkertje@newgarden.hu Kertészeteink >> Tárhely: A tárhely-szolgáltató neve: Tárhely.Eu Kft. A tárhely-szolgáltató címe: Budapest, Ormánság u. 4, 1144 A tárhely-szolgáltató e-mail...